Field Operations (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Fields
cs: Pole

en: Used in
cs: Použito v

en: @field_name (Locked)
cs: @field_name (Zamknuto)

en: @type (module: @module)
cs: @type (modul: @module)
