Field Operations (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: @type (module: @module)
et: @type (moodul: @module)
