Field Operations (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Fields
fa: فیلدها

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)
