Field Operations (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Fields
fi: Kentät

en: Used in
fi: Käytetään

en: @field_name (Locked)
fi: @field_name (Lukittu)

en: @type (module: @module)
fi: @type (moduuli: @module)
