Field Operations (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Field type
id: Jenis bidang isian

en: Fields
id: Bidang isian

en: Used in
id: Digunakan di

en: @field_name (Locked)
id: @field_name (Terkunci)

en: @type (module: @module)
id: @type (modul: @module)
