Field Operations (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: @field_name (Locked)
ku: @field_name (کلیلدراوە)
