Field Operations (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Fields
lv: Lauki

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)
