Field Operations (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Field name
ru: Имя поля

en: Field type
ru: Тип поля

en: Fields
ru: Поля

en: Used in
ru: Используется в

en: @field_name (Locked)
ru: @field_name (Заблокировано)

en: @type (module: @module)
ru: @type (модуль: @module)
