Field Operations (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Field type
sv: Fälttyp

en: Fields
sv: Fält

en: Used in
sv: Används i

en: @field_name (Locked)
sv: @field_name (Låst)

en: @type (module: @module)
sv: @type (modul: @module)
