Field Operations (8.x-2.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Field name
uk: Назва поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Fields
uk: Поля

en: Used in
uk: Використано в

en: @field_name (Locked)
uk: @field_name (Заблоковано)

en: @type (module: @module)
uk: @type (модуль: @module)
