ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: yes
da: ja

en: File
da: Fil

en: no
da: nej

en: Fields
da: Felter

en: Caption
da: Undertekst

en: Title text
da: Titeltekst

en: About
da: Om

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: Nothing
da: Intet
