ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: yes
eu: bai

en: File
eu: Fitxategi

en: no
eu: ez

en: Fields
eu: Eremuak

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Nothing
eu: Ezer
