ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: yes
hu: igen

en: File
hu: Fájl

en: no
hu: nem

en: Fields
hu: Mezők

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Title text
hu: Cím szövege

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: About
hu: Leírás

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Nothing
hu: Semmi
