ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: yes
oc: òc

en: File
oc: Fichièr

en: no
oc: non

en: Fields
oc: Camps

en: Title text
oc: Tèxte del títol

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: About
oc: A prepaus

en: Nothing
oc: Res
