ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: yes
ta: ஆம்

en: File
ta: கோப்பு

en: no
ta: இல்லை

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Title text
ta: தலைப்பு உரை

en: About
ta: பற்றி

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
