ZURB Orbit (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: yes
tr: evet

en: File
tr: Dosya

en: no
tr: hayır

en: Fields
tr: Alanlar

en: Caption
tr: Başlık

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Title text
tr: Başlık metni

en: About
tr: Hakkında

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
