ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Content
et: Sisu

en: yes
et: jah

en: File
et: Manus

en: no
et: ei

en: Fields
et: Väljad

en: Caption
et: Pealkiri

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: About
et: Programmist

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Nothing
et: Mitte midagi
