ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: yes
sv: ja

en: File
sv: Fil

en: no
sv: nej

en: Fields
sv: Fält

en: Caption
sv: Bildtext

en: Title text
sv: Text för titel

en: About
sv: Om

en: Alt text
sv: Alternativ text

en: Nothing
sv: Inget

en: Bullets
sv: Punkter
