ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: yes
az: bəli

en: File
az: Fayl

en: no
az: yox

en: Fields
az: Sahələr

en: Caption
az: Başlıq

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: About
az: Haqqında
