ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: yes
hr: da

en: File
hr: Datoteka

en: no
hr: ne

en: Fields
hr: Polja

en: About
hr: Opis

en: Nothing
hr: Ništa
