ZURB Orbit (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: yes
nl: ja

en: File
nl: Bestand

en: no
nl: nee

en: Fields
nl: Velden

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: About
nl: Over

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Nothing
nl: Niets
