Field Pager (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Custom
pl: Własne

en: Last
pl: Ostatni

en: First
pl: Pierwszy

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
pl: Wyświetl wskazywane encje wyrenderowane przez entity_view().

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
pl: Wykryto rekurencyjne renderowanie w trakcie renderowania encji %entity_type: %entity_id, używającej pola %field_name w zestawie %bundle_name. Przerwano renderowanie.
