Field Pager (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Last
vi: Cuối

en: First
vi: Đầu tiên
