Field Pager (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Last
fa: آخرین

en: First
fa: اولین
