Field Pager (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Custom
fi: Oma

en: Last
fi: Viimeinen

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
fi: Näytä entity_view():n renderöimät viitatut entiteetit.
