Field Pager (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Custom
hu: Egyéni

en: Last
hu: Utolsó

en: First
hu: Első

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
hu: Az entity_view() függvény által létrehozott entitások megjelenítése.

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
hu: @entity_type típusú @entity_id entitás megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
hu: %entity_type típusú %entity_id entitás %bundle_name mezőköteg %field_name mezőjével való megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).
