Field Pager (2.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Custom
id: Tersuai

en: Last
id: Terakhir

en: First
id: Pertama

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
id: Tampilkan referensi entitas yang telah diberikan oleh entity_view().
