Field Pager (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
et: Kuva entity_view() poolt esitatud olemid.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
et: Tuvastati rekursiivne renderdamine olemi %entity_type: %entity_id puhul, kasutades välja %field_name kogumis %bundle_name. Renderdamine katkestatud.
