Field Pager (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Custom
cy: Addasu

en: Last
cy: Olaf

en: First
cy: Cyntaf
