Field Pager (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Last
el: Τελευταίο

en: First
el: Πρώτο

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
el: Εμφάνιση των αναφερόμενων οντοτήτων που απεικονίζονται από την entity_view().

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
el: Ανιχνεύθηκε εμφολευμένο rendering κατά την εμφάνιση της οντότητας %entity_type:%entity_id, χρησιμοποιώντας το πεδίο %field_name της υποοντότητας %bundle_name. Ακύρωση rendering.
