Field Pager (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Last
is: Síðasta

en: First
is: Fyrsta
