Field Pager (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: First
kn: ಮೊದಲ
