Field Permissions (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Public
te: బహిరంగ

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Permission
te: అనుమతి
