Field Permissions (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Private
cs: Soukromé

en: Public
cs: Veřejná

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Used in
cs: Použito v

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Create field
cs: Vytvořit pole

en: About
cs: Popis

en: field
cs: pole

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Edit field
cs: Upravit pole

en: @field_name (Locked)
cs: @field_name (Zamknuto)
