Field Permissions (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Private
lv: Privāts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Permission
lv: Atļauja

en: About
lv: Par

en: field
lv: lauks

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)
