Field Permissions (8.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Private
ku: تایبەت

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: About
ku: دەربارە

en: field
ku: خانە

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: @field_name (Locked)
ku: @field_name (کلیلدراوە)
