Field Permissions (8.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី

en: field
km: វាល

en: Edit field
km: កែ​សម្រួល​វាល

en: @field_name (Locked)
km: @field_name (ជាប់​សោ)
