Field Permissions (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Private
mr: खाजगी

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
