Field Permissions (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: field
bo: གནས་ཁོངས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Edit field
bo: གནས་ཁོངས་རྩོམ་སྒྲིག

en: @field_name (Locked)
bo: @field_name ༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽
