Field Permissions (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า

en: Edit field
th: แก้ไขฟิลด์

en: @field_name (Locked)
th: @field_name (ถูกล็อค)
