Field Permissions (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Permissions
az: İcazələr

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Permission
az: İcazə

en: About
az: Haqqında

en: field
az: sahə

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: @field_name (Locked)
az: @field_name (Bağlanmışdır)
