Field Permissions (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Field name
bs: Ime polja

en: Field type
bs: Tip polja

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Used in
bs: Koristi se u

en: Permission
bs: Dozvole

en: field
bs: polje

en: @field_name (Locked)
bs: @field_name (Zaključano)
