Field Permissions (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Private
ne: निजि

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा
