Field Permissions (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Private
uk: Приватне

en: Field name
uk: Назва поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Used in
uk: Використано в

en: Permission
uk: Повноваження

en: Create field
uk: Створити поле

en: About
uk: Про модуль

en: field
uk: поле

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Not set
uk: Не встан.

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: @field_name (Locked)
uk: @field_name (Заблоковано)

en: Field permissions
uk: Права доступу до поля

en: Field Permissions
uk: Повноваження полів

en: Edit own field
uk: Редагувати власне поле

en: View field
uk: Переглянути поле

en: View own field
uk: Переглянути власне поле

en: Set field-level permissions to create, update or view fields.
uk: Встановлення повноважень на рівні полів, що дають змогу створювати, оновлювати чи переглядати поля.

en: Administer field permissions
uk: Адміністрування повноважень поля

en: Manage field permissions and field permissions settings.
uk: Керування повноваженнями полів та їх налаштуваннями.

en: View and edit the stored values of all private fields.
uk: Перегляд і редагування збережених значень з усіх приватних полів.

en: Field visibility and permissions
uk: Видимість поля і повноваження

en: Custom permissions
uk: Персоналізовані повноваження

en: All users have this permission
uk: Усі користувачі мають це повноваження

en: Not all users have this permission
uk: Не усі користувачі мають це повноваження
