Field Permissions (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Edit field
hy: Խմբագրել դաշտը

en: @field_name (Locked)
hy: @field_name արգելափակված
