Field Permissions (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Private
be: Прыватны

en: Field name
be: Назва поля

en: Field type
be: Тып поля

en: Fields
be: Палі

en: Permissions
be: Правы

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Permission
be: Дазвол

en: Create field
be: Стварыць поле

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Edit field
be: Рэдагаваць поле

en: @field_name (Locked)
be: @field_name (Заблакавана)
