Field Permissions (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Edit field
eo: Redakti kampon
