Field Permissions (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field type
jv: Jinis field

en: Fields
jv: Field

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Permission
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani

en: Edit field
jv: Sunting field

en: @field_name (Locked)
jv: @field_name (Dikunci)
