Field Permissions (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Private
kk: Жеке

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу
