Field Permissions (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Private
mn: Хувийн

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх

en: @field_name (Locked)
mn: @field_name (Цоожлогдсон)
